Few words about us

Max Production is a full service media production company. Engaging story telling and high end production value is how we make your video rock. Once your video has been produced, we also help you find your audience by providing media planning services for broadcast TV and Internet.

-Skills-

50Adobe Photoshop
20Flash
30XHTML & CSS3
40Print Illustration

Say HELLO

 • Mail Us

  max@maxproduction.net

 • Call Us

  +355682069388

 • Address

  Condor Center, 3-rd floor

Error
 • JUser::_load: Unable to load user with id: 63
Home
A+ R A-

Gili - Haku i nenes

Kishte një kohë të gjatë që nuk dukej në skenë. Njëherë e pranoi se këngëtaret e reja e kanë “pushtuar” skenën muzikore. Por, këngëtarja veteran Gili nuk tërhiqet, transmeton Indeksonline. Ajo sapo ka publikuar video-klipin e këngës së saj më të re të quajtur “Haku i nanës”. Tekstin dhe muzikën i ka bërë si zakonisht Ilir Berani, kurse klipin e ka realizuar “Max Production”.

Related Video

2 comments

 • Robert

  Sed ultrices, eros id facilisis convallis, ante sapien ultricies ligula, nec fringilla mauris lacus ultrices lorem. Nam egestas, mauris id pharetra pulvinar, nisi enim fringilla libero, a vulputate tortor arcu et risus. Maecenas lectus turpis, iaculis id aliquam et, rhoncus vel dui. Duis vel diam metus, in tempor augue.

  Robert Sunday, 09 January 2011 09:38 Comment Link
 • Paulo

  Sed ultrices, eros id facilisis convallis, ante sapien ultricies ligula, nec fringilla mauris lacus ultrices lorem. Nam egestas, mauris id pharetra pulvinar, nisi enim fringilla libero, a vulputate tortor arcu et risus. Maecenas lectus turpis, iaculis id aliquam et, rhoncus vel dui. Duis vel diam metus, in tempor augue. Pellentesque vestibulum aliquet neque a porttitor. Suspendisse condimentum

  Paulo Saturday, 08 January 2011 16:35 Comment Link

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.